Blog Post

Hikaye sever misiniz?

Posted by Onur ALMIŞLAR in oynadığım

Merhaba değerli dostlar. Bu başlık My Memory of Us isimli oyunun tanıtım yazısının ilk cümlesiydi. Gerçekten hikaye seviyorsanız bu oyun tam size göre. Peki hikaye ne?

My Memory of Us, Juggler Games isimli firmanın geliştirdiği, iki ana karakter ve bu karakterlerle bağlı çeşitli yan karakterlerin başından geçen maceralı, heyecanlı, duygusal ve yer yer korku dolu anların yer aldığı platform-bulmaca tarzı, küçük ve sevimli bir oyun. Bu türü sevenler mutlaka oynamalı. Oyunda Türkçe dil desteği de var.

Birbirini tanımayan ve birbirinden farklı dünyaları olan (yaşamlar, kültürler, ırklar) biri kız ve biri erkek iki küçük karakterimiz var. Bulundukları dünyada yaşanan çok ilginç olaylar neticesinde bu iki farklı karakterimiz bir araya geliyor ve oyun boyunca da birlikte hareket ederek başlarına gelen ilginç olaylar zinciriyle baş etmeye çalışıyorlar. Bu birlikte hareket etme konusu oyunumuzun ana teması. Oyun platform ve bulmaca tarzı bir oyun olduğu için karakterlerimiz bazı bulmacaları birlikte çözmeleri, çoğu zaman da birlikte hareket etmeleri gerekiyor.

Bulmacalar sizi pek zorlamayacaktır ama bazen takıldığınız yerler olabilir. Ama oyun sizlere küçük ipuçları vererek bulmacaları çözmenizi ve oyunda ilerlemenize yardımcı oluyor. Bu oyunu oynamadıysanız ve bu türü seviyorsanız mutlaka oynamalısınız diyorum.

Oyunun oynanış videolarını izlemek için kanalımı ziyaret edebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: